Automatinis užrakinimas

Jums nutolus nuo namų, modulis automatiškai užrakina duris ar uždaro garažo / kiemo vartus.

Automatinis atrakinimas

Universalusis modulis aptinka Jūsų atvykimąir gali automatiškai atrakinti duris ar pakelti garažo vartus.

Lankstus prieigos valdymas

Priskirkite prieigą kitiems "Danalock" programos naudotojams. Galite nustatyti neribotą kiekį ar priskyrimo laikotarpį.

Paprastas naudojimas

"Danalock" universalusis modulis V3 yra idealus sprendimas, kai naudojami elektroniniai prietaisai, pvz., garažo durys, kiemo vartai ar elektroninės spynos. Paprastas valdymas išmaniuoju telefonu naudojant aplikaciją. ĮMėgaukitės bevielės prieigos valdymo patogumais.

Bendrinkite pasiekiamumą su skaitmeniniais mygtukais

Galite valdyti ir platinti skaitmeninius raktus Jūsų moduliui V3 naudodami "Danalock" programą. Suteikite pastoviąsias ar laikinąsias prieigas (skaitmeninius raktus) bet kam: rangovams, namų paslaugų teikėjams ar auklėms. Visi skaiteminiai raktai bus galiojantyt tik tiek, kiek Jūs pageidausite. Sukurkite ir išsiųskite nuolatinius arba laikinus prieigos raktus SMS žinute arba el. paštu. Taip pat galite pasirinkti, kad Jums būtų pranešta, kai naudojamas užraktas, td žinositekas ir kada naudojo skaitmeninius raktus.
Pilna valdymo kontrolė 
Universalus modulis V3 yra "Danalock" ekosistemos dalis. Galite lengvai valdyti ir tvarkyti visus "Danalock" įrenginius naudodami "Danalock" programą. Valdykite visus savo elektrinius 12-24V mechanizmus, įskaitant garažo ar kiemo vartus, elektromechanines ar magnetines spynas, langus ir dar daugiau.

Sąveika yra kertinis akmuo

"Danalock" universalus modulis V3 yra pati universaliausia ir lanksčiausia platforma leidžianti naujų standartų sąveikos nustatymus. Modulis gali aptikti jūsų atvykimą ir paleisti visas pageidaujamas jūsų namų išmaniąsias komandas. 
 Modulis suderinamas su "Bluetooth", "Z-Wave Plus" ir "IFTTT". Jis veikia kartu su esamais įrenginiais arba su visais naujais įrenginiais. "Danalock" pateikia išsamius SDK ir API, skirtus programų integravimui.

Visiškas saugumas

"Danalock Universal" modulis V3 yra "Danalock" ekosistemos dalis, kurioje naudojamas pažangiausias duomenų perdavimo šifravimo metodas (AES 256). Šis protokolas naudojamas valstybinėse įstaigose ir net kariuomenėje.
Techniniai duomenys
Išmatavimai: 35 mm x 40 mm x 15 mm 
Svoris (be baterijų): 140g.
Korpuso medžiaga: juoda ABS plastmasė 
Rėlių skaičius:
Max. srovė (prie 24v): 100mA

Valdymas: Bluetooth 4.0 / Z-Wave 
Kodavimas: 256bit AES
Rėlių tipas: bekontaktės (NO/NC) 
Palaikoma įtampa: 12-24V DC/AC 
Max. įtampa: 48V

2018-2019, Vsisos teisės saugomos.  Tel: +370 37 331923. Web sprendimas: iZET
free website
built with
kopage