Mygtukinis užraktas Danapad V3

  • Atrakinimas ar užrakinimas mygtukais
  • Skaitmeninių raktų suteikimas kitiems 
  • Lanksti vartotojų kontrolė
  • Atidarymo, uždarymo pranešimai

Danapad V3

"Danapad V3" yra bevielės prieigos klaviatūra, skirta valdyti protingą užraktą be išmaniojo telefono pagalbos. Paprastas, skandinaviško stiliaus dizainas ir išplėstinis šifravimo algoritmas, leidžia saugiu, belaidžiu būdu valdyti ir dalintis prieiga prie jūsų namų užrakto.

Danapad V3 privalumai

Pateikite prieigą naudodami PIN kodus

Jums nebereikia nešiotis su savimi raktų ar išmaniojo telefono kai išeinate iš namų. Galite tiesiog atrakinti spyną savo PIN kodu. Suteikite savo šeimos nariams asmeninius PIN kodus ir niekada neteks nerimauti dėl prarastų raktų.

Paprastas įdiegimas

"Danapad V3" yra išorinis užaktas kurį paprasta įdiegti. Saugus prieigos sprendimas, kurio dėka nereikia nuolat keisti jūsų durų ar kitas užrakinamas sritis. Tiesiog prijunkite užraktą prie "Bluetooth"....

Tinkamas ekstremalioms oro sąlygoms

Danapad yra skirtas išoriniam montavimui.Jis puikiai veikia karštu ir šaltu klimatu ir gali atlaikyti druskos, rūko ir lietaus poveikį. Klaviatūra turi įmontuotus šviesos diodus kurie įsižiebia, kai vedate PIN kodą.

Lengvas valdymas ir saugumas

Naudojant "Danalock" programą galitetvarkyti nuolatines ar laikinas prieigassuteikiant iki 20 PIN kodų. Jei tris kartus iš eilės įveskite neteisingą prieigos kodą, Danapad V3 blokuos atrakinimą 2 minutes. Saugumas užtikrinamas naudojant pažangų šifravimą ir duomenų perdavimo metodą (AES 256).

Techniniai duomenys

Išmatavimai: 35 x 82mm , Svoris: 120g. , Maitinimas: 4 AAA baterijos, Komunikavimas: Bluetooth 4.2
Tvirtinimas: 2 varžtai, PIN kodų ilgis: nuo 4 iki 10, Galimas PIN kodų skaičius: iki 20, Kodavimo šifras: AES 256

2018-2019, Vsisos teisės saugomos.  Tel: +370 37 331923. Web sprendimas: iZET
free website
built with
kopage