Spyna Danalock V3

  • Automatinis atrakinimas ar užrakinimas
  • Skaitmeninių raktų suteikimas kitiems 
  • Lanksti vartotojų kontrolė
  • Atidarymo, uždarymo pranešimai

Išmani prieiga prie jūsų namų

"Danalock V3" yra pažangus belaidis užraktas, leidžiantis lengvai valdyti prieigą prie savo namų naudojant išmanųjį telefoną. Taigi nustokite nerimauti dėl pamestų ar pamirštų raktų, naudokite savo išmanųjį telefoną norėdami užrakinti arba atrakinti duris. Kaip "Danalock" savininkas, galite sukurti neribotą skaičių skaitmeninių raktų savo šeimos nariams, draugams, svečiams ar pagalbininkams, pavyzdžiui, namų šeimininkei ar auklei. Programuokite kiekvieno naudotojo prieigos lygį, pasirinkdami nuolatinę arba laikiną prieigą. Nustatydami perspėjimus, tiksliai žinosite, kada ir kas naudoja namų spyną.
Danalock V3

Automotinis durų atrakinimas Jums atvykus

Atvykote užimtomis rankomis?  "Danalock V3" išmanusis užraktas atpažins ir atrakins Jums duris. Dėl visiško patogumo, "Danalock" programėlėje galite nustatyti automatiškai užrakinimo funkciją, ir durys užsirakins ....

Mėgaukitės Twist Assist patogumu

"Danalock V3" siūlo motorinę užrakinimo pagalbą "Twist Assist". Ši funkcija padeda jums atrakinti duris vienu paspaudimu. Kai įjungiate šią funkciją, jums reikia tik truputį pasukti "Danalock" užraktą, o variklis perims tolimesnį durų užrakinimą ar atrakinimą.

Intriguojantis Daniškas dizainas

"Danalock V3" siūlo paprastai gražų dizainą ir pažangų šifravimo algoritmą, kuris užtikrina saugų, tačiau elegantišką durų užrakinimą. Anoduotas aliuminis užtikrina apsaugą nuo įbrėžimų ir unikalią, aptakių formų, futuristinę apdailą.

Lengvai montuojama prie bet kurios spynos

"Danalock V3" su pritaikytais adapteriais yra suderinama su visame pasaulyje naujamomis standartinėmis spynomis. Galima įsigyti specialias "Gerda" spynas su moduliniais prailginimais, kurios leis pritaikyti "Danalock" spynas bet kokio storio durims.

Visiškas saugumas

"Danalock V3" naudoja išplėstinį duomenų perdavimo (AES 256) šifravimo metodą, kuris yra ta pati šifravimo technologija, kurią naudoja vyriausybės ir kariuomenė kad užtikrintų informacijos saugumą. "Smart Lock" ir "Smartphone" ryšį saugo pažangus saugumo protokolas TLS 1.2.
Skaitmeniniai raktiniai vienetai, kurie autentifikuoja "Danalock", yra apsaugoti HSM lustu, kuris užtikrina, kad visi raktai būtų keičiami be jokios asmeninės informacijos.

Puikiai suderinama su kitomis programomis

"Danalock" produktai palaiko visas pagrindines "Išmaniojo namo" sistemas, įskaitant "Apple HomeKit", "ZigBee", 
"Z-Wave Plus" ir "Bluetooth".

Danalock produkciją galite įsigyti uab "Etopas" el. parduotuvėje Pirkti

2018-2019, Vsisos teisės saugomos.  Tel: +370 37 331923. Web sprendimas: iZET
free website
built with
kopage